Nadchodzi nowy Mad Max: Fury Road, a w nim sporo motocykli!
Piotr Jędrzejak
30 lipca 2014

Apokalipsa, ludzie walczą o wodę i ropę, a w tym wszystkim jest sporo motocykli! Tak, my też czekamy na nowego Mad Maxa!

Na stronach MotoRmanii czasami wspominamy o dużych produkcjach filmowych, które pojawią się lub już zaistniały na ekranach kinowych. Przykładem może być Robocop 2013, Skyfall, The Place Beyond The Pines, czy Jack Ryan Shadow Recruit. Powód, dla którego pisaliśmy o tych filmach, był zawsze identyczny: są tam motocykle (kliknijcie w powyższe linki, to się przekonacie). Dokładnie to samo kieruje nami teraz, dlatego informujemy Was – w maju 2015 do kin trafi nowy, już czwarty film z serii Mad Max: Fury Road!

Można spodziewać się schyłku ludzkości i apokaliptycznych klimatów, a jak wiadomo wszem i wobec, najlepszym sposobem na przemieszczanie się, gdy dróg już nie ma, są oczywiście motocykle! Tym razem Maxa gra Tom Hardy, a w Imperator Furiosę wcieliła się Charlize Theron. Obejrzyjcie trailer i zwróćcie uwagę na te wszystkie motocykle!

No dobra, będziemy z Wami szczerzy. Zajaraliśmy się Mad Maxem: Fury Road nie tylko z powodu motocykli. Zobaczcie na te wszystkie zmodyfikowane samochody – w większości przypadków to nie są efekty specjalne! Apokaliptyczny klimat po prostu wciąga, Tom Hardy idealnie nadaje się do swojej roli, a trailer? Cóż, nie możemy doczekać się maja 2015.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły