Pościg Skyfall za kulisami – Robbie Maddison w motocyklowych scenach Jamesa Bonda
Piotr Jędrzejak
29 października 2012

Dawno, dawno temu, a dokładniej rzecz biorąc w kwietniu informowaliśmy Was, że w nowym filmie z serii James Bond wystąpią Hondy CRF250R. Dziś zobaczycie, co na planie robił Robbie Maddison.

Skyfall zapowiadany był jako wielkie dzieło, a po premierze i pierwszych recenzjach okazuje się, że to jeden z najlepszych Bondów w historii. Sami jeszcze nie oglądaliśmy, ale warto tą zaległość nadrobić – chociażby ze względu na Hondę. W tym odcinku agent 007 gania się motocyklami ze złoczyńcami i w dużej mierze robi to na dachach dookoła 15-wiecznego runku Grand Bazaar w Istambule. Jak pewnie zauważyliście, panowie jeżdżą po dosyć wąskich szczytach dachów i robią to bez kasków. Fotomontaż? To działo się naprawdę. Gwiazdę filmu, Daniela Craiga zastępuje gwiazda FMXu, Robbie Maddison.

Byliście już w kinie, warto się wybrać?

Zobaczcie akcję za kulisami:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły