Skyfall 2012 – James Bond motocyklem po dachach
Piotr Jędrzejak
25 kwietnia 2012

W październiku tego roku do kin wejdzie już dwudziesta trzecia odsłona fimów z brytyjskim agentem specjalnym w roli głównej. Jest to też trzecia edycja, w której jako 007 wystąpi Daniel Craig.

Nie ma chyba na świecie kogoś, kto nie obejrzał choć jednego odcinka z serii. Idea pozostaje niezmienna. Bond ratuje świat, dookoła niego kręci się sporo pięknych kobiet, jest scena łóżkowa, w trakcie której tatusiowe zakrywają oczy synkom, a mamusie – tatusiom. No i co oczywiste, masa efektów specjalnych oraz szeroko pojętych wyczynów kaskaderskich. W Casino Royale (2006) panowie biegali po dachach, a w Skyfall będą po nich jeździli. Ta część filmu kręcona była w Turcji i nie obyło się bez nieprzewidzianych ujęć. Aby uniknąć zderzenia ze statystami, motocyklista-kaskader wbił się przez szybę do 330-letniego jubilera na 15-wiecznym runku Grand Bazaar. Pójdziecie do kina na kolejnego Bonda?

Tak wyglądało kręcenie filmu:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły