Dużo jazdy na kole i… czołówka z innym motocyklistą?! Było blisko!

- Piotr Jędrzejak

Oglądając ten onboard mamy naprawdę mieszane uczucia…

Z jednej strony gość XR650 Supermoto jeździ tak, jakby wręcz prosił się o bliskie spotkanie z asfaltem/ samochodem/ latarnią [niepotrzebne skreślić]. Ciuchami motocyklowymi są u niego krótkie spodenki i koszulka, a przy tym daje na koło w każdym, możliwym momencie. Ciężko powiedzieć, żeby wyprzedzanie na gumie po prawym poboczu lub na skrzyżowaniu nosiło chociaż nikłe znamiona bezpieczeństwa…

Z drugiej strony właśnie ten gość pada ofiarą totalnej głupoty innego motocyklisty! Kierowca na Gixxerze wyprzedza dużego pickupa, na ślepym zakręcie, na podwójnej ciągłej. Nasz supermoto-bohater akurat wtedy jechał prawidłowo i minął się z Gixxerem na tak zwane żyletki; czyste szczęście! Było naprawdę blisko!

Obejrzyjcie i sami powiedzcie, co uważacie o kierowniku na Hondzie XR650 Supermoto. Latanie na gumie dzieje się przez cały klip, a akcja z Gixxerem zaczyna się od 2:36.

No i jest jeszcze jedno! Po niemalże czołówce, gość na supermociaku zawrócił i dogonił cwaniaka na Gixxerze. Gdy już myśleliśmy, że zepchnie go z motocykla w trakcie jazdy (lub zrobi coś równie agresywneg0), ten wykazał się opanowaniem, trochę pokrzyczał i odjechał w swoją stronę. Zrobilibyście to samo na jego miejscu?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl