Gwiazdy MotoGP w ten weekend w Superprestigo Dirt Track

- Mick

Ubiegłoroczni mistrzowie, Marc Marquez, Pol Espargaro i Maverick Vinales oraz wielu innych zawodników MŚ, zmierzą się ze sobą w sobotę podczas wyjątkowych zawodów dirt trackowych w Barcelonie. Na kogo stawiacie?

To będzie prawdziwe starcie tytanów. Na specjalnie przygotowanym wewnątrz hali Palau Sant Jordi w Barcelonie, owalnym torze, w zawodach dirt trackowych przypominających formatem zmagania żużlowe zmierzą się najlepsi z najlepszych wyścigów Grand Prix.

Wyzwanie rywalom rzucił sam mistrz MotoGP, zaledwie 20-letni Marc Marquez, który organizuje imprezę. Obok niego na starcie ustawią się także mistrzowie mniejszych klas Moto2 i Moto3, Pol Espargaro i Maverick Vinales. Swój udział zapowiedzieli także Alvaro Bautista, Bradley Smith, Aleix Espargaro i Hector Barbera z MotoGP, Esteve Rabat, Johann Zarco, Jonas Folger, Julian Simon, Marcel Schrotter, Jordi Torres, Lorenzo Baldassarri i Ricky Cardus z Moto2 oraz aktualny wicemistrz Moto3, Alex Rins. Gościem specjalnym będzie tegoroczny dirt trackowy mistrz USA, 20-letni Brad Baker.

Choć ubolewamy, że na starcie zabraknie Valentino Rossiego i Jorge Lorenzo oraz np. kogoś z czołówki polskich żużlowców, to jednak spodziewamy się wyjątkowego widowiska, którego wynikami podzielimy się z Wami zaraz po zakończeniu zmagań.

Najnowsze wieści z Superprestigo Dirt Track możecie śledzić na oficjalnym koncie imprezy na Twitterze – @dtxbarcelona , gdzie znajdziecie też ciekawe filmiki i zdjęcia z przygotowań poszczególnych zawodników do sobotniej rywalizacji oraz na stronie www.dtxbarcelona.com .

Swoją drogą, na kogo stawiacie? Czy Marquez pokona rywali także w terenie?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl