Prywatny trening z Pedrosą i Gibernau. Są miejsca :)

- MotoRmania

„Destination Red Bull” ma propozycję dla miłośników MotoGP.

Ok.. Trzeba mieć na zbyciu 3800 euro, czyli jakieś 16000zł, a impreza trwa zaledwie 4 dni – od 5 do 8 czerwca. Ale.. Wszystko jest zorganizowane naprawdę na najwyższym poziomie, a szansa spędzenia czasu z takimi asami jak Dani Pedrosa czy Sete Gibernau dla fanów MotoGP może okazać się bezcenna.

Zrzut ekranu 2019-12-05 o 14.32.57

Tym bardziej, że impreza jest super kameralna – przeznaczona dla 4 do 6 osób.  Pierwszego dnia jesteś odbierany z lotniska w Barcelonie i lądujesz w ekskluzywnym hotelu butikowym o Mas de Torrent, gdzie czeka wspólna kolacja. Kolejnego dnia po śniadaniu lądujesz na prywatnej posiadłości Sete, gdzie znajduje się jego tor zaprojektowany pod treningi na motocyklach typu MiniGP. Tutaj pod okiem Daniego oraz Sete spróbujesz swoich sił.

Zrzut ekranu 2019-12-05 o 14.33.09

Wieczorem wylądujesz w jednym z najbardziej znanych hoteli w centrum Barcelony – Barcelo Raval. Trzeciego dnia będziesz VIPem na Grand Prix Katalonii z dostępem do Pit Lane i Red Bull Energy Station. Ostatni 4 dzień spędzasz na jachcie u wybrzeża Barcelony, skąd po brunchu zostaniesz odwieziony na lotnisko. Brzmi dobrze.. Czy to jest warte takich pieniędzy? To zależy jaką wartość ma dla ciebie jeden dzień spędzony w bliskim towarzystwie gwiazd MotoGP. Jeżeli jednak raczej niechętnie wydałbyś 3800 euro na 4 dni z jednym treningiem, to na otarcie łez możesz wydać 3000zł i przyjechać na tygodniowy trening do haciendy MotoRmanii 🙂  i jeszcze zabrać osobę towarzyszącą  w cenie.

 

Link do Destination Red Bull – MotoGP Experiance:

https://destination.redbull.com/en/motogp-experience-with-dani-pedrosa-sete-gibernau-motorsport-dani-pedrosa/

Link do opisu pobytu treningowego w haciendzie MotoRmanii:

LOS COJONES 2020- TYDZIEŃ TRENINGOWO SZKOLENIOWY JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

 

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl