Pierwsza oficjalna zapowiedź CBR1000RR 2017

- Piotr Jędrzejak

Honda promuje nowego, sportowego litra hasłami „totalna kontrola”oraz „ostrzejszy niż kiedykolwiek”.

Honda uruchomiła właśnie nową, globalną stronę przeznaczoną swoim nowościom: hondamotoglobal.com. Znajdziemy tam filmy z nowym skuterem offroadowym X-Adv, które już oglądaliście. Są też wzmianki o nowej Hondzie CRF450R (którą już znacie) oraz Afryce Twin (którą również już znacie, ale może pojawi się nowa odmiana). Ale przejdźmy do nowości.

Wraz z premierą strony, pojawił się pierwszy epizod zapowiedzi Hondy CBR1000RR Fireblade 2017:

Oczywiście na filmie nie widzimy zupełnie nic, poza tym, że na więcej musimy poczekać do 4. października, czyli na targi Intermot w Kolonii, na które jedziecie razem z nami. Obstawiamy, że zobaczymy tam już finalny motocykl – w końcu został już przyłapany. Dla tych, którzy nie pamiętają – rama i silnik mają identyczny kształt. Nowe są owiewki, można spodziewać się pakietu elektroniki i być może kilku KM więcej dla świętego spokoju. Krótko mówiąc, nowa Honda CBR1000RR to raczej ewolucja, niż rewolucja. Zobaczcie zdjęcia szpiegowskie.

Poza Firebladem, na stronie z nowościami widzimy też wzmianki o dwóch kolejnych modelach. Reklamują je hasła „always the one” oraz „express yourself”. Czyli „zawsze ten jeden” oraz „wyraź siebie”. Jak myślicie, co to może być?

Jako podpowiedź obejrzyjcie ogólny film zapowiadający rok 2017 w Hondzie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl