Jedź z nami na targi Intermot w Kolonii – 30 biletów do wygrania!

- MotoRmania

Mamy dla Was 30 biletów na Intermot w Kolonii. Montujemy grupę „MotoRmanii” i jedziemy wspólnie na motocyklach!

Niemieckie targi Intermot stają się coraz większą konkurencją dla Mediolanu. targi intermot kolonia (1)Odbywają się wcześniej i część producentów właśnie tam pokazuje swoje światowe premiery na rok następny. Tak będzie i tym razem. Intermot w Kolonii trwać będzie od 5 do 9 października. Postanowiliśmy zmontować grupę czytelników „MotoRmanii” i wybrać się tam z Wami wspólnie na motocyklach. Grupa ruszy z Warszawy, a po drodze będziemy zbierać tych, którym łatwiej będzie dołączyć na trasie. Od nas otrzymacie jednodniowe wejściówki, a na miejscu stawiamy wszystkim niemieckie piwo. Postaramy się wynegocjować grupową zniżkę i uzyskać korzystną cenę noclegów. targi intermot kolonia (5)Krótko mówiąc mamy 30 biletów do rozdania. Żeby zgarnąć jeden z nich musicie zainwestować 1,23 zł i wysłać nam sms’em odpowiedź na pytanie „ Czy chcesz jechać z MotoaRmanią na Intermot?” i ją uzasadnić. Odpowiedzi można wysłać kilka… My wybierzemy 30 najlepszych. Regulamin konkursu znajdziecie na motormania.com.pl – przychody zasilą fundację MotoRmanii „Motoorlęta – Polak Mistrzem Świata”, której zadaniem jest szkolenie dzieciaków na motocyklach. Już w następnym numerze opowiemy Wam czego będzie się można spodziewać w Kolonii. Będą rywalizacje maszyn customowych, będzie specjalny obszar dla nowości elektrycznych, zawodnicy MotoGP i wiele innych atrakcji.

ZASADY KONKURSU
• SMS musi zaczynać się od MRM, np.: MRM.TAK i uzasadnienie pod numer 71700
• koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT
• maksymalna liczba znaków to 160
Na smsy czekamy do 16.09.2016 r. Regulamin na www.motormania.com.pl. Za otrzymane SMS-y nie płacisz. Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

INTERMOT_2016_Anzeige_Allgemein_Motor_Media_Spzoo_210x298mm_PL (Kopiowanie)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl