Jedź z nami na targi Intermot w Kolonii – 30 biletów do wygrania!
MotoRmania
24 sierpnia 2016

Mamy dla Was 30 biletów na Intermot w Kolonii. Montujemy grupę „MotoRmanii” i jedziemy wspólnie na motocyklach!

Niemieckie targi Intermot stają się coraz większą konkurencją dla Mediolanu.  Odbywają się wcześniej i część producentów właśnie tam pokazuje swoje światowe premiery na rok następny. Tak będzie i tym razem. Intermot w Kolonii trwać będzie od 5 do 9 października. Postanowiliśmy zmontować grupę czytelników „MotoRmanii” i wybrać się tam z Wami wspólnie na motocyklach. Grupa ruszy z Warszawy, a po drodze będziemy zbierać tych, którym łatwiej będzie dołączyć na trasie. Od nas otrzymacie jednodniowe wejściówki, a na miejscu stawiamy wszystkim niemieckie piwo. Postaramy się wynegocjować grupową zniżkę i uzyskać korzystną cenę noclegów. Krótko mówiąc mamy 30 biletów do rozdania. Żeby zgarnąć jeden z nich musicie zainwestować 1,23 zł i wysłać nam sms’em odpowiedź na pytanie „ Czy chcesz jechać z MotoaRmanią na Intermot?” i ją uzasadnić. Odpowiedzi można wysłać kilka… My wybierzemy 30 najlepszych. Regulamin konkursu znajdziecie na motormania.com.pl – przychody zasilą fundację MotoRmanii „Motoorlęta – Polak Mistrzem Świata”, której zadaniem jest szkolenie dzieciaków na motocyklach. Już w następnym numerze opowiemy Wam czego będzie się można spodziewać w Kolonii. Będą rywalizacje maszyn customowych, będzie specjalny obszar dla nowości elektrycznych, zawodnicy MotoGP i wiele innych atrakcji.

ZASADY KONKURSU
• SMS musi zaczynać się od MRM, np.: MRM.TAK i uzasadnienie pod numer 71700
• koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT
• maksymalna liczba znaków to 160
Na smsy czekamy do 16.09.2016 r. Regulamin na www.motormania.com.pl. Za otrzymane SMS-y nie płacisz. Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły