Silesia Cup – III runda GymkhanaGP w Mysłowicach w tę sobotę!
MotoRmania
24 sierpnia 2016

Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia odbędzie się trzecia runda GymkhanaGP, cyklu zawodów w Gymkhanie motocyklowej w randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski. Po raz pierwszy w historii tych zawodów maniacy walki z kolorowymi pachołkami spotkają się w Mysłowicach.

informacja prasowa

Jak zawsze rozegrany zostanie konkursie GP8 (pięciokrotne przejechanie dwunastometrowej ósemki), konkurs główny wliczany do tabeli, oraz rozgrywka pucharowa. Komentować zawody będzie legendarny Głos Polskiej Gymkhany Daniel Kisiel.

W zawodach może wystartować każdy chętny posiadający prawo jazdy dowolnej kategorii i legalny motocykl (aktualny przegląd, OC). Rejestracja na zawody jest całkowicie darmowa (tak jak i uczestnictwo oraz kibicowanie), dostępna na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów od godziny 9:00. Start rywalizacji ok. 10:00.

Aby każdy, nawet debiutant, miał szansę poczuć smak zwycięstwa, konkurs główny rozgrywany jest w dwóch kategoriach: amatorów I PRO. Początkujący mogą zatem rywalizować we własnym gronie, a zarazem obejrzeć w akcji śmietankę polskich zawodników, będących zarazem czołówką gymkhany europejskiej.

Impreza odbywa się tuż obok hali MOSiR w Mysłowicach przy ul. Ks. Norberta Bończyka 32z. After odbędzie się w Katowicach, gościć będzie nas Katofonia jazz&blues club​ przy ul. Mariackiej 18A. Godzina rozpoczęcia zostanie podana podczas imprezy.

Organizatorzy zawodów: motoFUNdacja, Fundacja Sport i Edukacja​, Sorek Motocykle, dziękują osobom I firmom bez których wsparcia by się to nie udało.

Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok, oraz komendant miejskiej Policji Arkadiusz Więcek objęli imprezę patronatem. Wsparli ją sponsorzy: Booster Motocykle s. c. – poza nagrodami dla laureatów zapewni również open service dla wszystkich uczestników zawodów. Tracz Investments Sp. z o. o. firma budowlana z Katowic, której prezes jest motocyklistą. Nagrody rzeczowe przekazała również Modeka Polska, importer niemieckiej odzieży motocyklowej. O pierwszą pomoc zadba charytatywnie STERNUM Samuel Matuszewski, rzecz jasna zapalony motocyklista. MotoRmania jak zawsze wspiera gymkhanę patronatem medialnym.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły