Silesia Cup – III runda GymkhanaGP w Mysłowicach w tę sobotę!

- MotoRmania

Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia odbędzie się trzecia runda GymkhanaGP, cyklu zawodów w Gymkhanie motocyklowej w randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski. Po raz pierwszy w historii tych zawodów maniacy walki z kolorowymi pachołkami spotkają się w Mysłowicach.

informacja prasowa

Jak zawsze rozegrany zostanie konkursie GP8 (pięciokrotne przejechanie dwunastometrowej ósemki), konkurs główny wliczany do tabeli, oraz rozgrywka pucharowa. Komentować zawody będzie legendarny Głos Polskiej Gymkhany Daniel Kisiel.

plakatGP

W zawodach może wystartować każdy chętny posiadający prawo jazdy dowolnej kategorii i legalny motocykl (aktualny przegląd, OC). Rejestracja na zawody jest całkowicie darmowa (tak jak i uczestnictwo oraz kibicowanie), dostępna na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów od godziny 9:00. Start rywalizacji ok. 10:00.

Aby każdy, nawet debiutant, miał szansę poczuć smak zwycięstwa, konkurs główny rozgrywany jest w dwóch kategoriach: amatorów I PRO. Początkujący mogą zatem rywalizować we własnym gronie, a zarazem obejrzeć w akcji śmietankę polskich zawodników, będących zarazem czołówką gymkhany europejskiej.

008GymkhanaGP-Lodz-fot-Pacyfka

Impreza odbywa się tuż obok hali MOSiR w Mysłowicach przy ul. Ks. Norberta Bończyka 32z. After odbędzie się w Katowicach, gościć będzie nas Katofonia jazz&blues club​ przy ul. Mariackiej 18A. Godzina rozpoczęcia zostanie podana podczas imprezy.

Organizatorzy zawodów: motoFUNdacja, Fundacja Sport i Edukacja​, Sorek Motocykle, dziękują osobom I firmom bez których wsparcia by się to nie udało.

Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok, oraz komendant miejskiej Policji Arkadiusz Więcek objęli imprezę patronatem. Wsparli ją sponsorzy: Booster Motocykle s. c. – poza nagrodami dla laureatów zapewni również open service dla wszystkich uczestników zawodów. Tracz Investments Sp. z o. o. firma budowlana z Katowic, której prezes jest motocyklistą. Nagrody rzeczowe przekazała również Modeka Polska, importer niemieckiej odzieży motocyklowej. O pierwszą pomoc zadba charytatywnie STERNUM Samuel Matuszewski, rzecz jasna zapalony motocyklista. MotoRmania jak zawsze wspiera gymkhanę patronatem medialnym.

001GymkhanaGP-Lodz-fot-Pacyfka

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl