Nowa gama Indian Icon Paint – pięć ekskluzywnych kolorów
MotoRmania
5 stycznia 2018

Indian przyjmuje już zamówienia na motocykle serii Scout i Roadmaster w malowaniach z gamy Icon Paint – pierwszej w historii marki oferty lakierów customowych.

informacja prasowa

Najczęstsze zapytania pojawiające się ze strony dealerów i klientów w ostatnich kilku latach dotyczyły właśnie lakierów customowych. W związku z tym zainteresowaniem, Indian ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do oferty pięciu ekskluzywnych kolorów dostępnych dla modeli Scout i Roadmaster.

Lakiery z gamy Icon Paint mają wywoływać efekt „wow“, a jednocześnie zapewnić wysoki poziom jakości oczekiwany od producenta, z uwzględnieniem obowiązkowej gwarancji fabrycznej.

Model Indian Scout dostępny jest w następujących kolorach:

– Solar Flare Yellow

– Brilliant Blue Smoke

– Sunblaze Orange

– Dirt Track Smoke i Thunder Black Smoke

– Thunder Black, White i Red

 

Model Indian Roadmaster dostępny jest w następujących kolorach:

– Metallic Jade

– Blue Sapphire i Brilliant Blue

– Black Hills Gold i Thunder Black

– Mesa Red Smoke i Thunder Black

– Thunder Black i Snakeskin Green

Motocykle w powyższych odcieniach lakieru będą dostępne w bardzo ograniczonych ilościach. Z tego względu prosimy klientów o potwierdzenie dostępności u najbliższego dealera Indian.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły