Moto Guzzi MGX-21 Flying Fortress – widowiskowy cruiser w przedsprzedaży!

- MotoRmania

Oficjalna premiera dopiero niebawem, ale już teraz można zarezerwować jednego dla siebie.

Jedną z tegorocznych nowości jest MGX-21 Flying Fortress będący rozwinięciem pokazanego w zeszłym roku koncepcyjnego MGX-21. Prototyp ten był jedną z większych atrakcji targów EICMA 2014. Pod względem technicznym jest to model bazujący na Californi 1400. Natomiast nadwozie zostało poddane znacznym modyfikacjom.

Moto Guzzi MGX21 Flying Fortess (5)

Już ruszyła przedsprzedaż tego modelu na wybranych rynkach, choć oficjalna premiera modelu MGX-21 Flying Fortress zaplanowana jest na sierpień. Odbędzie się ona podczas kultowego zlotu w Sturgis, czyli w Stanach Zjednoczonych. Na rynki europejskie, czyli również do Polski, motocykl ma trafić w październiku. Więcej informacji na dedykowanej stronie MGX21.motoguzzi.com lub pod numerem telefonu: +48 734 401 266.

Moto Guzzi MGX21 Flying Fortess (1)

Moto Guzzi MGX21 Flying Fortess (3)

Moto Guzzi MGX21 Flying Fortess (4)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl