Kawasaki ZH2 Supercharge 2020: kolejny teaser prezentujący doładowanego nakeda!

- Piotr Jędrzejak

W końcu widzimy jego zarys. Oto model ZH2 i należy spodziewać się, że będzie litrowym turbo nakedem!

Plotki na ten temat sięgają wielu lat wstecz, a ostatnio nabrały sporego tempa. No i rzeczywiście od kilku tygodni Kawasaki zapowiadają nowy motocykl z doładowaniem (tak jak w Ninjy H2, gdzie znalazła się sprężarka odśrodkowa, potocznie i nie do końca prawidłowo zwana kompresorem). Teraz, wraz z opublikowaniem trzeciego teasera, potwierdza się z jakim motocyklem mamy do czynienia.

Poznajcie Kawasaki ZH2 Supercharge. Literka Z oznacza linię nakedów, tymczasem H2 to jasne nawiązanie. Wszystko więc wskazuje na to, że już 23 października poznamy potężnego nakeda z litrowym silnikiem, wraz z „turbo”. Jeżeli spodziewacie się mocy w okolicach 200 KM lub więcej, nie będziecie zawiedzeni. Nie zabraknie też bajerów elektronicznych, jak zaawansowana kontrola trakcji czy (a jakże!) tempomat.

Przypomnijcie sobie pierwszą zapowiedź, a poniżej obejrzycie zaległą drugą zapowiedź:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl