Kawasaki ZH2 Supercharge 2020: kolejny teaser prezentujący doładowanego nakeda!
Piotr Jędrzejak
10 października 2019

W końcu widzimy jego zarys. Oto model ZH2 i należy spodziewać się, że będzie litrowym turbo nakedem!

Plotki na ten temat sięgają wielu lat wstecz, a ostatnio nabrały sporego tempa. No i rzeczywiście od kilku tygodni Kawasaki zapowiadają nowy motocykl z doładowaniem (tak jak w Ninjy H2, gdzie znalazła się sprężarka odśrodkowa, potocznie i nie do końca prawidłowo zwana kompresorem). Teraz, wraz z opublikowaniem trzeciego teasera, potwierdza się z jakim motocyklem mamy do czynienia.

Poznajcie Kawasaki ZH2 Supercharge. Literka Z oznacza linię nakedów, tymczasem H2 to jasne nawiązanie. Wszystko więc wskazuje na to, że już 23 października poznamy potężnego nakeda z litrowym silnikiem, wraz z „turbo”. Jeżeli spodziewacie się mocy w okolicach 200 KM lub więcej, nie będziecie zawiedzeni. Nie zabraknie też bajerów elektronicznych, jak zaawansowana kontrola trakcji czy (a jakże!) tempomat.

Przypomnijcie sobie pierwszą zapowiedź, a poniżej obejrzycie zaległą drugą zapowiedź:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły