Get Duked, czyli KTM zapowiada nowego Super Duke R na 2020

- Piotr Jędrzejak

Premiera nowego Super Duke R obędzie się 5 listopada, na Eicmie.

KTM opublikował film zapowiadający nowy motocykl. Znalazło się tam sporo różnych ujęć z budowania motocykla, które (tylko pozornie) niewiele zdradzają. Wprawne oko zauważy jednak kratownicową, pomarańczową ramę, trochę włókna węglowego, jednostronny wahacz i obrabiane aluminium. Krótko mówiąc, mamy do czynienia z motocyklem z wysokiej półki. Dodajmy do tego jeszcze hashtag #GetDuked i prawie wszystko staje się jasne.

Aha, a wspominaliśmy, że nowy 1290 (lub więcej cm3) Super Duke R został już dawno wyszpiegowany?

Zapowiedź nie zdradza zbyt wiele, a więc zapraszamy do artykułu ze zdjęciami szpiegowskimi, gdzie pisaliśmy o nowej ramie, hamulcach, zawieszeniu, czy o wielkim ekranie TFT…

Oficjalna premiera zaplanowana jest na wystawę EICMA na 5. listopada.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl