Honda zapowiada True Adventure: mała czy duża Africa Twin na sezon 2020?

- Piotr Jędrzejak

Honda zapowiada model True Adventure. My obstawiamy, że to Africa Twin 1100!

W piątek Honda uruchomiła ogólnoświatową kampanię reklamową pod tytułem True Adventure. Póki co nie ma zbyt wielu szczegółów. Jedynie zdanie zajawki oraz film z motocyklem bez motocykla.

„Nadchodzi prawdziwa przygoda! Czy już ją słyszycie? Bądźcie gotowi by opuścić drogę i ruszyć na podbój dzikich bezdroży! True Adventure.”

Mówi Wam coś hasło „True Adventure”? Macie rację. Dokładnie w ten sposób Honda promowała nową generację Africy Twin CRF1000L pod koniec 2014 roku.

Nie ma więc wątpliwości, że i tym razem możemy spodziewać się nowej Afryki Twin. Pytanie brzmi tylko: jakiej? 850 czy 1100?

Dosłownie kilka dni temu Amerykanie ujawnili pierwsze szczegóły Afryki Twin 1100, która miałaby pojawić się rynku w 2020. Jednak już od dawna słychać także plotki o wersji 850 – tutaj jednak japońskie źródła donosiły o premierze na 2021 rok. My obstawiamy jednak model 1100 – szczegóły techniczne w linku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl