Honda zapowiada True Adventure: mała czy duża Africa Twin na sezon 2020?
Piotr Jędrzejak
29 lipca 2019

Honda zapowiada model True Adventure. My obstawiamy, że to Africa Twin 1100!

W piątek Honda uruchomiła ogólnoświatową kampanię reklamową pod tytułem True Adventure. Póki co nie ma zbyt wielu szczegółów. Jedynie zdanie zajawki oraz film z motocyklem bez motocykla.

„Nadchodzi prawdziwa przygoda! Czy już ją słyszycie? Bądźcie gotowi by opuścić drogę i ruszyć na podbój dzikich bezdroży! True Adventure.”

Mówi Wam coś hasło „True Adventure”? Macie rację. Dokładnie w ten sposób Honda promowała nową generację Africy Twin CRF1000L pod koniec 2014 roku.

Nie ma więc wątpliwości, że i tym razem możemy spodziewać się nowej Afryki Twin. Pytanie brzmi tylko: jakiej? 850 czy 1100?

Dosłownie kilka dni temu Amerykanie ujawnili pierwsze szczegóły Afryki Twin 1100, która miałaby pojawić się rynku w 2020. Jednak już od dawna słychać także plotki o wersji 850 – tutaj jednak japońskie źródła donosiły o premierze na 2021 rok. My obstawiamy jednak model 1100 – szczegóły techniczne w linku.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły