Genialne video promocyjne z supermoto od Husqvarny: FS450 2015!

- Piotr Jędrzejak

Niespełna tydzień temu Husqvarna zaprezentowała swoje fabryczne, sportowe supermoto. Niestety przy prezentacji FS450 zabrakło jednego, bardzo ważnego elementu i szczerze mówiąc, byliśmy z tego powodu niezmiernie rozczarowani. Chodzi oczywiście o video promocyjne.

Na szczęście Husqa przygotowała nam niespodziankę na dziś i promo już jest! Trzeba przyznać, że rozczarowanie zostało zamienione w zachwyt i to z nawiązką! Zakochaliśmy się w tym klipie z kilku różnych powodów: Jest to świetne światło i jakość ujęć – szczególnie statycznych. Jest to skill kierowcy testowego – no po prostu zobaczcie, co on wyczynia z tym sprzętem! No i na koniec – jest to pomysłowe ujęcie z buta!

Husqvarna FS450 2015 (8)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl