RUIN: post-apokaliptyczna animacja z motocyklem w roli głównej

- Piotr Jędrzejak

Lubimy w MotoRmanii dobrze zrealizowane projekty animacji filmowych – szczególnie, jeżeli zawierają w sobie motocykle!

Całkiem niedawno mogliście u nas obejrzeć mroczną animację o motocyklistach zombie, a jeszcze wcześniej pisaliśmy o animowanej Hondzie NM4 Vultus, która pomogła uratować miasto.

Tym razem Rad Gas podesłał nam (wielkie dzięki!) animację o nazwie Ruin. Jak czytamy w opisie, jest to „Krótka animacja umieszczona w post-apokaliptycznym świecie.” Główny bohater wszedł w posiadanie pewnej informacji, co najwyraźniej nie spodobało się władzom. W pościg wysłany zostaje uzbrojony dron, a bohater ucieka na zawadiackiej wersji Yamahy MT-01.

Według nas klip jest zrealizowany świetnie i nawet nie przeszkadza nam (aż tak bardzo) fakt, że motocykl przyspiesza nawet pomimo tego, że bohater prawą ręką akurat obsługuje flaro-granaty lub elektro-miecz. Serio, ta animacja jest naprawdę fajna! Boli nas za to co innego – dźwięku do motocykla użyczył Triumph Street Triple 675… I to na seryjnych wydechach… Cholera, przecież dźwięk ogromnej V-dwójki z MT-01, szczególnie na Akrapach, tak bardzo pasuje do klimatów post-apokaliptycznych, że nie możemy wyobrazić sobie lepszej opcji!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl