RUIN: post-apokaliptyczna animacja z motocyklem w roli głównej
Piotr Jędrzejak
10 września 2014

Lubimy w MotoRmanii dobrze zrealizowane projekty animacji filmowych – szczególnie, jeżeli zawierają w sobie motocykle!

Całkiem niedawno mogliście u nas obejrzeć mroczną animację o motocyklistach zombie, a jeszcze wcześniej pisaliśmy o animowanej Hondzie NM4 Vultus, która pomogła uratować miasto.

Tym razem Rad Gas podesłał nam (wielkie dzięki!) animację o nazwie Ruin. Jak czytamy w opisie, jest to „Krótka animacja umieszczona w post-apokaliptycznym świecie.” Główny bohater wszedł w posiadanie pewnej informacji, co najwyraźniej nie spodobało się władzom. W pościg wysłany zostaje uzbrojony dron, a bohater ucieka na zawadiackiej wersji Yamahy MT-01.

Według nas klip jest zrealizowany świetnie i nawet nie przeszkadza nam (aż tak bardzo) fakt, że motocykl przyspiesza nawet pomimo tego, że bohater prawą ręką akurat obsługuje flaro-granaty lub elektro-miecz. Serio, ta animacja jest naprawdę fajna! Boli nas za to co innego – dźwięku do motocykla użyczył Triumph Street Triple 675… I to na seryjnych wydechach… Cholera, przecież dźwięk ogromnej V-dwójki z MT-01, szczególnie na Akrapach, tak bardzo pasuje do klimatów post-apokaliptycznych, że nie możemy wyobrazić sobie lepszej opcji!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły