Druga zapowiedź Hondy Neo Sports Café

- Piotr Jędrzejak

„Zupełnie nowy styl reprezentujący Japońską, ręczną robotę oraz duch café racer.”

Powyższe zdanie to oficjalny opis nowego motocykla. Póki co nie wiemy o nim nic więcej, niż to, co widzimy. W drugim trailerze, który zobaczycie poniżej, Honda ujawniła kilka kolejnych szczegółów. Widzimy już trochę lepiej odkrytą linię motocykla. Pamiętamy już z pierwszej zapowiedzi, że przedni, okrągły reflektor ukrywał będzie nowoczesną technologię LED. Wtedy też spekulowaliśmy, że nowy Neo Sports Café znajdzie się w segmencie dużych, litrowych nakedów. Teraz wygląda na to, że mamy potwierdzenie w postaci szerokiej, tylnej opony. Ponadto, tak jak w CB1000R, tylne koło zamontowane jest na jednostronnym wahaczu.

Nam podoba się coraz bardziej, a Wam? Obejrzyjcie trailer #2, a poniżej wrzucamy kilka kluczowych ujęć. Premiera już 6. listopada w Mediolanie.

honda neo sports cafe

honda nsc

neo sports cafe

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl