Honda NSC Neo Sports Café: zapowiedź następcy CB1000R?

- Piotr Jędrzejak

Honda zapowiada właśnie nowego nakeda w nowoczesnym stylu cafe racerowym.

Duży, litrowy naked od Hondy pod nazwą CB1000R to już dość przestarzała konstrukcja. Na tyle przestarzała, że tego modelu nawet nie ma już na stronie Hondy. Nic dziwnego – CB1000R i tak nie spełniał norm Euro4. Teraz, tuż przed targami EICMA, Honda zapowiada nowy motocykl i wydaje nam, że ma on wiele wspólnego z litrowym nakedem.

Póki co oficjalna nazwa robocza Hondy brzmi „Projekt N. S. C.”, gdzie skrót rozwija się do Neo Sports Café. Nie wiemy praktycznie nic ponad to, co zaprezentowane zostało w książkowo zmontowanym trailerze – jest rzeźbienie w glinie, są zastanawiający się nad czymś inżynierowie, jest projektant przy deskach kreślarskich, no i oczywiście jest kilka sprytnie zacieniowanych elementów motocykla:

Jedyne kształty motocykla, jakie udało nam się wyłuskać z trailera, to niewyraźne ujęcie boczne oraz kawałek przedniego reflektora z ledowym pierścieniem dookoła. Więcej już 7. listopada w Mediolanie!

Honda NSC Neo Sports Cafe Honda NSC Neo Sports Cafe przod

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl