Piłowanie drzewa za pomocą… motocykla?!

- Eliasz Davidson

Nasi bohaterowie pokazują, że nawet z piłowania drzewa można zrobić dobrą zabawę i że motocykle nadają się do wszystkiego!

Kiedy wydawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystko i nic nas nie zaskoczy, wtedy najczęściej trafiamy w odległe miejsce w internecie, gdzie znajdujemy zaskakujące rzeczy. Tym razem natrafiliśmy na grupę kumpli, którzy przerobili swój motorower na… piłę motorową. Zamiast tylnego koła zamontowali potężną tarczę do cięcia i bujając motocyklem na centralnej stopce tną drzewo. Wyobraźnia nie zna granic!

„Daj na koło” nabiera zupełnie nowego znaczenia…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl