CB500F, NC750S i Integra: kolejne zmiany w Hondach na 2016

- MotoRmania

Honda Motor Europe ma zaszczyt ogłosić aktualizację do trzech spośród szerokiej gamy modeli średniej wielkości przeznaczonych do przemieszczania się w ruchu miejskim.

informacja prasowa

Model CB 500F został przeprojektowany tak, aby na sezon 2016 nadać jego linii jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Zmiany spowodują, że ten niezwykle wszechstronny motocykl będzie cieszył się jeszcze większym uznaniem w oczach jego użytkowników.

Modyfikacje obejmują:
– Zmieniony i jeszcze bardziej muskularny wygląd nadwozia motocykla z możliwością wyboru spośród sześciu opcji kolorystycznych,
– oświetlenie tylne oraz przednie wykonane w technologii LED,
– większy bak o pojemności 16,7 l,
– widelce przednie z możliwością regulacji napięcia wstępnego sprężyny oraz regulowaną dźwignię hamulca,
– nowy, lżejszy tłumik.

Honda CB500F 2016

CB 500F

Przyjazny użytkownikowi model NC 750S reprezentujący rodzinę modelową „naked” również przeszedł na sezon 2016 szereg modernizacji.

Zmiany obejmują:
– Panel wskaźników z możliwością personalizowania opcji kolorystycznej,
– krótszy, pięciokątny tłumik, który przyczynia się do obniżenia dźwięku silnika,
– 3 poziomy sportowego trybu S w przekładni DCT w celu dostarczenia użytkownikowi jeszcze więcej opcji wyboru preferowanego stylu jazdy,
– 2 nowe kolory Special Edition oraz oświetlenie wykonane w technologii LED,
– silnik spełniający normy Euro 4.

Honda NC750S 2016

NC750S

Unikalny model Integra, który łączy w sobie osiągi motocykla oraz wygodę użytkowania skutera, otrzymał szereg ulepszeń, które dodatkowo zwiększają jego atrakcyjność w segmencie Premium.

Zmiany obejmują:
– Przednie i tylne oświetlenie wykonane w technologii LED,
– nowe przednie podwójne widelce Showa,
– panel wskaźników z możliwością personalizowania opcji kolorystycznej,
– 3 poziomy sportowego trybu S w przekładni DCT w celu dostarczenia użytkownikowi jeszcze więcej opcji wyboru preferowanego stylu jazdy,
– silnik spełniający normy Euro 4.

Honda Integra 2016

Integra

Wszystkie modele marki Honda o pojemnościach 500 cm3 i 750 cm3 będzie można obejrzeć na wystawie EICMA w Mediolanie od wtorku 17. listopada do niedzieli 22. listopada.

Zobacz też: CB500X, NC750X oraz VFR1200X Crosstourer: zmiany w Hondach na 2016

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl