Nowa Yamaha MT potwierdzona: zobacz zapowiedź!

- Piotr Jędrzejak

Yamaha właśnie wypuściła bardzo krótki klip, który nie odkrywa zupełnie niczego.

Tytuł klipu brzmi „Doświadcz promienia ciemności” i oczywiście chodzi tutaj o „dark side of Japan”, czyli hasło reklamowe motocykli z rodziny MT. Zresztą nie ma wątpliwości, że Yamaha zapowiada właśnie nowego MT-ka. Pytanie tylko, jakiego?

Jak czytamy w opisie:
„Wielki wybuch jest nieuchronny. To z niego wyłoni się nowa rasa czarnej energii, której celem jest przekształcenie świata MT. Zainspirowane dynamicznymi siłami pochodzącymi z Ciemnej Strony Japonii, to potężne nowe stworzenie przedefiniuje emocje momentu obrotowego. Nic nie jest w stanie przygotować cię do zmian, które nieuchronnie nastąpią. MT nigdy nie stoi w miejscu.

Czujecie dreszczyk emocji? Prezentacja odbędzie się na początku Eicmy, w poniedziałek 16. listopada o 21:00. Przy okazji Japończycy odpalili nową stronę Yamaha Next Level.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl