Nowa Yamaha MT potwierdzona: zobacz zapowiedź!
Piotr Jędrzejak
9 listopada 2015

Yamaha właśnie wypuściła bardzo krótki klip, który nie odkrywa zupełnie niczego.

Tytuł klipu brzmi „Doświadcz promienia ciemności” i oczywiście chodzi tutaj o „dark side of Japan”, czyli hasło reklamowe motocykli z rodziny MT. Zresztą nie ma wątpliwości, że Yamaha zapowiada właśnie nowego MT-ka. Pytanie tylko, jakiego?

Jak czytamy w opisie:
„Wielki wybuch jest nieuchronny. To z niego wyłoni się nowa rasa czarnej energii, której celem jest przekształcenie świata MT. Zainspirowane dynamicznymi siłami pochodzącymi z Ciemnej Strony Japonii, to potężne nowe stworzenie przedefiniuje emocje momentu obrotowego. Nic nie jest w stanie przygotować cię do zmian, które nieuchronnie nastąpią. MT nigdy nie stoi w miejscu.

Czujecie dreszczyk emocji? Prezentacja odbędzie się na początku Eicmy, w poniedziałek 16. listopada o 21:00. Przy okazji Japończycy odpalili nową stronę Yamaha Next Level.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły