Wspomnienie z wakacji: Alpy na Hornecie

- MotoRmania

Adrian dzieli się z Wami filmikiem ze swojego wypadu na 2 kołach w Alpy.

Pamiętacie Damiana, o którym pisaliśmy w czerwcu? Oglądaliście wtedy jego film z wypadu w Alpy. Klip był niesamowicie relaksacyjny i bardzo Wam się spodobał. Możecie też pamiętać Damiana po jego charakterystycznych dźwigienkach na kierownicy oraz po jego cytacie: „Niech Was nie zmylą te dźwigienki po prawej stronie kierownicy – zmieniam nimi biegi, gdyż połamałem kręgosłup i mam niedowłady nóg.”

Teraz Damian przesyła drugą część filmu z Alp. Napisał też coś więcej o całym wypadzie. Przeczytajcie i obejrzyjcie!

„Pierwszego dnia do przejechania miałem odcinek Tomaszów Mazowiecki – czeskie Pilzno liczący 640 km. W Pilznie zaklepałem nocleg w tanim pensjonacie. Następnego dnia miałem do przebycia 660 km do Zurychu przez Alpy, które rozciągają się od południowo-wschodnich Niemiec do granicy austriacko-szwajcarskiej. Podczas pobytu w Szwajcarii zrobiłem jeden dzień przymusowej pauzy, gdyż lało jak cebra. Spędziłem go w Zurychu odpoczywając od Horneta. Następne dwa dni wynagrodziły mnie za to bezchmurnym niebem i wysoką temperaturą, a to oznaczało jedno: dobrą zabawę na krętych drogach z zapierającymi dech w piersiach widokami. Udało się nakręcić około 800 km. Wraz z szóstym dniem wyprawy nadszedł czas na dwudniowy powrót do domu, który przebiegł sprawnie i bez zakłóceń jak z resztą cały wyjazd który liczył 3400 wspaniałych kilometrów. Dziękuje Przemkowi Pierścińskiemu, który przenocował mnie w Zurychu. Pozdrawiam i zachęcam do takich wypadów.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl