Dookoła Alp – mega pozytywne video z podróży!

- Piotr Jędrzejak

Alpy to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych celów wypraw motocyklowych – krajobrazy są przepiękne, a drogi niesamowicie kręte. Jakiś czas temu, na stronach MotoRmanii mogliście znaleźć relację Tomka z podróży własnie dookoła Alp szwajcarskich, włoskich i austriackich – jeżeli jeszcze to nie zrobiliście, to polecamy przeczytać! W relacji znajdziecie też kilka filmów, a teraz Tomek podesłał nam kolejną kompilację z tej wyprawy.

Uważamy, że ten film jest genialny z bardzo prostego powodu – świetne połączenie muzyki z pięknymi widokami i asfaltowymi agrafkami wprawia nas w mega pozytywny, wakacyjny nastrój!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl