Supermoto vs supersporty na dużym torze!

- Piotr Jędrzejak

Zawodnicy World Superbike są już na torze w Assen, gdzie przygotowują się do już trzeciej rundy tego sezonu. Pozostając w klimatach Assen, zobaczcie nowe video od ekipy Supermofools!

Chłopaki wybrali się na track day na ten tor, oczywiście na swoich supermociakach KTM SM640 & Husaberg FS650 SM. supermoto male wheelie assenWydawałoby się, że to trochę głupi wybór na duży obiekt, ale nie do końca. Wiadomo, supermociaki nie miały szans na prostych, ale hamowania oraz zakręty to właśnie te miejsca, w których małe jednocylindrówki poniżały pozostałe, supersportowe motocykle!

No dobra, trochę przesadzamy z tym „poniżaniem”. Wyraźnie widać, że chłopaki jeżdżą w grupie początkujących, a więc niektórzy z tych motocyklistów z założenia jadą powoli. Co nie zmienia faktu, że miło pooglądać supermociaki wyprzedzające inne motocykle na torze!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl