Na moto dookoła Śnieżki w Karkonoszach

- MotoRmania

W Karkonoszach też można się dobrze bawić. Nasz czytelnik Damian podesłał nam swój weekendowy filmik. Na swojej Kawasaki ER-6N z 2013 r. zrobił fajną objazdówkę po Śnieżce.

Autor filmu dodaje: „Babcie rzucały mi się pod koła na dojazdówce, a na odcinkach specjalnych zakręty się zacieśniały i próbowały wypluć mnie do rowu. Asfaltowa wstęga wiła się jak piskorz i była gładka jak jedwab (czeska strona). Dajcie mi tydzień pogody oraz urlopu – stawiam szałas w tym lesie i wypalam paliwo pop….dalając w te i nazad!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl