Enduro-safari po Australii: piękne 3500 kilometrów!

- Piotr Jędrzejak

Australijski oddział BMW organizuje coś takiego, jak BMW Safari. Jedną z atrakcji jest podróż endurakami z Darwin do Palm Cove. Riderzy przejeżdżają wtedy 3500 kilometrów i odwiedzają jedne z najpiękniejszych miejsc w Australii. Oczywiście nie ma lekko, niektórzy motocykliści są już solidnie wycieńczeni. Na jedne z takich Safari wybrał się Adam Riemann, czyli nasz ulubiony gość od wyśmienitych, offroadowych filmów Motology.

Tym razem Adam również wrócił z pięknym nagraniem. Zostawcie na chwilę z boku swoje uprzedzenia do BMW R1200GS i obejrzyjcie genialnym filmem z podróży, której będziecie zazdrościli.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl