Zlot HD w Sturgis z innego, hardkorowego punktu widzenia!

- Piotr Jędrzejak

Czegoś takiego nie spodziewacie się po zlocie Harleya w Sturgis! Zobaczcie relację od Dirt Sharka!

Gdy widzisz Harley-Davidsona, pierwsze co myślisz, to zlot. A gdy myślisz o zlocie Harleyów, pierwszym skojarzeniem jest właśnie Sturgis. W tym amerykańskim mieście odbywa się chyba najbardziej znany na całym świecie zlot fanatyków amerykańskiej legendy i jeżeli wydaje Wam się, że zaraz obejrzycie coś, co mogłoby być reklamówką Harleya, mylicie się bardzo.

Tym razem do Sturgis przyjechała ekipa Dirt Shark. Dokładnie tak! To ci sami goście, którzy produkują wypasione filmy z AMA Supercrossu pełne świetnych ujęć, backstage’u oraz dziewczyn Monstera! Czego więc możecie spodziewać się po 10-minutowej relacji ze Sturgis? Są chłopaki z Unknown Industries, czyli będzie gumowanie i stunt na Harleyach, jest FMX, mistrzostwa wypasionych półciężarówek, jest freestyle’owy Twitch oraz Jesse James. No i oczywiście nie zabrakło pięknych Monster Girls na Harleyu!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl