Zlot HD w Sturgis z innego, hardkorowego punktu widzenia!
Piotr Jędrzejak
14 sierpnia 2014

Czegoś takiego nie spodziewacie się po zlocie Harleya w Sturgis! Zobaczcie relację od Dirt Sharka!

Gdy widzisz Harley-Davidsona, pierwsze co myślisz, to zlot. A gdy myślisz o zlocie Harleyów, pierwszym skojarzeniem jest właśnie Sturgis. W tym amerykańskim mieście odbywa się chyba najbardziej znany na całym świecie zlot fanatyków amerykańskiej legendy i jeżeli wydaje Wam się, że zaraz obejrzycie coś, co mogłoby być reklamówką Harleya, mylicie się bardzo.

Tym razem do Sturgis przyjechała ekipa Dirt Shark. Dokładnie tak! To ci sami goście, którzy produkują wypasione filmy z AMA Supercrossu pełne świetnych ujęć, backstage’u oraz dziewczyn Monstera! Czego więc możecie spodziewać się po 10-minutowej relacji ze Sturgis? Są chłopaki z Unknown Industries, czyli będzie gumowanie i stunt na Harleyach, jest FMX, mistrzostwa wypasionych półciężarówek, jest freestyle’owy Twitch oraz Jesse James. No i oczywiście nie zabrakło pięknych Monster Girls na Harleyu!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły