Cafe Racer Sprint & Air Show już za 2 tygodnie!

- MotoRmania

Samoloty, cafe racery i wyścigi klasyków na 1/4 kilometra – wszystko to już 30. sierpnia!

Już 30. sierpnia na lotnisku w Pruszczu Gdańskim organizator przygotuje dla odwiedzających imprezę wiele dodatkowych atrakcji, między innymi prezentację nowoczesnej motoryzacji w klasycznym stylu czy klasykę w wydaniu kolekcjonerów. Wystawcy Cafe Racer Sprint and Air Show (4)zaprezentują także akcesoria i ciuchy motocyklowe. Jeżeli pamiętacie pierwszą imprezę z tego cyklu – to teraz będzie jeszcze lepiej!

Wraz z Aeroklubem Gdańskim (tego dnia Aeroklub robi imprezę na 85-lecie) na lotnisku w Pruszczu Gdańskim, zorganizowany będzie trening mierzony w parach na dystansie 1/4 kilometra, w klasach veteran i cafe racer oraz motorowerów wyprodukowanych do 1986 roku.

Klasy:
1. Motorowery do 86r*
2. Klasyka, Cafe 125-500 roczniki do 86r*
3. Klasyka, Cafe 500-open roczniki do 86r*
4. Cafe, brat, bober, scrambler oraz neoklasyki 125-500 od 1986 – 2014
5. Cafe, brat, bober, scrambler oraz neoklasyki 500-open od 1986 – 2014
* – motocykle produkowane do rocznika 1986 chyba że w niezmiennej formie były wyprodukowne w następnych rocznikach

Impreza ma mieć charakter zabawy, a nie wyścigów, choć element rywalizacji pewnie też się pojawi. Wszystkie informacje będą się pojawiać w wydarzeniu na facebooku. Cały czas trwa też rejestracja chętnych do treningu mierzonego w pięciu klasach, na stronie organizatora.

plakat Cafe Racer Sprint Air Show

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl