Skok na MotoGP w Brnie: video-wrażenia z wyprawy!

- Piotr Jędrzejak

Krótki film o wyprawie na rundę MotoGP w Brnie podesłał nam Bartosz B, dzięki!, a w oryginalnym opisie pod filmem możemy znaleźć w zasadzie cały, niezbędny komentarz:

„Film o tym jak bywa szaro w Czechach o poranku, ale pięknie w tunelach oraz o tym, że na torze niewiele widać, a i tak warto być i popatrzeć. No i że nie należy do końca wierzyć elektrycznym układom hamulcowym od BMW (bo nie mają „połączenia na stałe” z kołami) i o tym, że chociaż ma lać, nie zabiera się kombinezonów przeciwdeszczowych…”

Od siebie dodamy, że: po 1 – bardzo zaintrygowała nas ta osobliwa usterka BMW; po 2 – podoba nam się sposób suszenia rękawic motocyklowych na cylindrach silnika; po 3 – za chwilę obejrzycie klimatyczny film podróży i sami się zdziwicie, że mógł Was (tak jak nas) wciągnąć tak bardzo!

http://www.youtube.com/watch?v=jzDhkmD5AhI

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl