I Ty możesz ścigać się w ORLEN Team! Zgłoś się
MotoRmania
23 września 2013

ORLEN Team uruchamia Akademię Młodych Talentów, zapisy ruszają już dziś! Jeśli masz doświadczenie i osiągasz sukcesy w motocyklowych rajdach terenowych prześlij swoje zgłoszenie i walcz o jedno z trzech miejsc w Akademii. Jeśli udowodnisz, że jesteś najlepszy możesz zyskać szansę by wkrótce dołączyć do zespołu.

 Artykuł sponsorowany

Wystarczy w dniach 16.09–04.10 wypełnić formularz na stronie www.orlenteam-rekrutacja.pl  Spośród nadesłanych aplikacji Rada Ekspertów, składająca się z zawodników ORLEN Team, oraz przedstawiciela sponsora wybierze pięć najbardziej perspektywicznych osób, które wezmą udział w testach na bezdrożach Maroka już w listopadzie. Trzech spośród pięciu zawodników najlepiej spełniających przyjęte kryteria sportowe dołączy w przyszłym roku do Akademii Młodych Talentów ORLEN Team.

– Poszukujemy ludzi napędzanych sportową i motocyklową pasją, dla których najważniejsza jest wola walki i głód sukcesu – mówi Jacek Czachor, kapitan ORLEN Team.

Zawodnicy, którzy zostaną przyjęci do Akademii Młodych Talentów ORLEN Team, w 2014 otrzymają stypendium na realizację swojego programu treningowego w wysokości 25 tysięcy złotych oraz dodatkowo 5 tysięcy złotych w formie karty paliwowej. Odbędą oni także dwa profesjonalne treningi pod okiem zawodników ORLEN Team. Młodzi motocykliści otrzymają również pełne wsparcie w zakresie promocji. Podczas sezonu sportowego 2014 postępy sportowe zawodników będą bacznie obserwowane. Najlepszy spośród nich otrzyma możliwość startu w rajdzie Maroka w październiku 2014 r. ze wsparciem finansowym PKN ORLEN.

Więcej informacji na www.orlenteam.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły