Życie z supermoto: cały czas na jednym kole

- Piotr Jędrzejak

Motocykle supermoto obecne są z nami już od bardzo dawna. Ale trzeba przyznać, że kilka lat temu zyskały w internecie nagle większą popularność, a to za sprawą działalności szwedzkiej ekipy SuperRetards, która często i gęsto nagrywała chuligańskie filmy, wrzucając je do sieci. Teraz ich działalność trochę przycichła, ale wciąż jeżdżą, a raz na jakiś czas wrzucą pozytywnie nakręcony klip.

Tym razem film ma tytuł „Ciesząc się z życia na supermoto”. Klip nie jest przesadnie długi i skomplikowany, ale wniosek z niego jest jeden: posiadając supermociaka, życie spędzisz na jednym kole.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl