Jeleń przeskakuje przez motocyklem, na szczęście nie trafia
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2017

Grupa motocyklistów uczestniczących w Distinguished Gentleman’s Ride została zaatakowana przez naturę. Akcja wydarzyła się pod koniec roku 2015, a teraz film zatacza ponowny krąg po internecie.

Distinguished Gentleman’s Ride to ogólnoświatowa akcja charytatywna. Motocykliści na cafe racerach, ubrani jak dżentelmeni, organizują przejazdy w różnych miejscach na świecie oraz zbiórkę pieniędzy na walkę z rakiem prostaty oraz inne męskie choroby.

Ten przejazd jednak nie poszedł po myśli jednego z dżentelmenów, a wszystko nagrał Andrew McCeny. Jak późnej powiedział: „Jechaliśmy około 70 km/h, gdy zauważyliśmy jelenia. Gdy zorientowaliśmy się, że ten będzie przebiegał przez drogę, ostro zahamowaliśmy. Jeden z nas niestety miał pecha, stracił kontrolę i upadł.”

Na szczęście jeleń nie trafił w motocyklistę, co mogłoby skończyć się tragicznie. Na szczęście przeskoczył również nad motocyklem. Wypadek skończył się jedynie na niegroźnych siniakach i kilku obtarciach na Triumphie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły