Jeleń przeskakuje przez motocyklem, na szczęście nie trafia

- Piotr Jędrzejak

Grupa motocyklistów uczestniczących w Distinguished Gentleman’s Ride została zaatakowana przez naturę. Akcja wydarzyła się pod koniec roku 2015, a teraz film zatacza ponowny krąg po internecie.

Distinguished Gentleman’s Ride to ogólnoświatowa akcja charytatywna. Motocykliści na cafe racerach, ubrani jak dżentelmeni, organizują przejazdy w różnych miejscach na świecie oraz zbiórkę pieniędzy na walkę z rakiem prostaty oraz inne męskie choroby.

Ten przejazd jednak nie poszedł po myśli jednego z dżentelmenów, a wszystko nagrał Andrew McCeny. Jak późnej powiedział: „Jechaliśmy około 70 km/h, gdy zauważyliśmy jelenia. Gdy zorientowaliśmy się, że ten będzie przebiegał przez drogę, ostro zahamowaliśmy. Jeden z nas niestety miał pecha, stracił kontrolę i upadł.”

Na szczęście jeleń nie trafił w motocyklistę, co mogłoby skończyć się tragicznie. Na szczęście przeskoczył również nad motocyklem. Wypadek skończył się jedynie na niegroźnych siniakach i kilku obtarciach na Triumphie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl