Zgarnij bon 300 zł za zakup kasku ARAI

- MotoRmania

ARAI to marzenie wielu, legenda wśród kasków, a teraz jest okazja! Tylko w wybranych Dobrych Sklepach Motocyklowych, kupując kask ARAI do końca maja, możesz dostać 300 złotych na następne zakupy! Jak dostać bon?

informacja prasowa

Jeśli już wybrałeś swój wymarzony model, kup go w jednym z Dobrych Sklepów Motocyklowych, które biorą udział w akcji, a potem wystarczy, że napiszesz maila na adres joanna(małpka)dobresklepymotocyklowe.pl i podeślesz nam paragon z zakupu kasku, a my wyślemy zwrotnie na Twój adres bon o wartości 300 złotych, który będziesz mógł zrealizować w tym samym sklepie, w którym kupiłeś swój kask!

Więcej o akcji możesz poczytać na stronie Dobrych Sklepów Motocyklowych, a w KATALOGU znajdziesz pełną ofertę ARAI.

Arai promocja bon akcja

ChaserV RAW

REBEL Prospect

RX-7GP Crutchlow YELLOW

dobre sklepy motocyklowe logo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl