Mistrzowska Szkoła Jazdy Tadka Błażusiaka: video ze wspólnego treningu

- Eliasz Davidson

Czy tylko my jesteśmy zazdrośni?

Nie codziennie ma się okazję potrenować z legendą SuperEnduro i posłuchać rad 5-krotnego zwycięzcy Erzberg Rodeo, ale 30 gości okazało się niezwykłymi szczęściarzami i wzięło udział w „Mistrzowskiej Szkole Jazdy Tadka Błażusiaka” zorganizowanej przez Fox Head Europe. Trening odbył się 11 kwietnia na terenie Polea Camp Cunit w Barcelonie i oprócz posłuchania cennych wskazówek gwiazdy offroadu, uczestnicy mogli też zobaczyć świeżo upieczonego Mistrza Świata w akcji. Z pewnością było dużo śmiechu, bo każdy chciał być jak Taddy, ale nie każdemu to wychodziło. Naszym faworytem jest zawodnik z numerem 34 dosiadający Kawasaki, który braki w technice nadrabiał odwagą i widowiskowością. Niemniej jednak całej trzydziestce zazdrościmy tak samo mocno, no i po ciuchu liczymy, że w Polsce taki trening również kiedyś jeszcze się odbędzie.

Jakby tego było mało, wszyscy uczestnicy Mistrzowskiej Szkoły Jazdy Tadka Błażusiaka przez cały czas trwania szkolenia mogli testować najnowsze buty Fox Instinct. Tacy to pożyją…

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl