Supermoto kontra Superbike: pojedynek z pasji!
Piotr Jędrzejak
22 kwietnia 2015

Krótki tor, dwóch zawodników o ponadprzeciętnych umiejętnościach i genialna jazda na dwóch różnych motocyklach!

Znacie to uczucie, gdy jedziecie swoim „plastikiem” po torze kartingowym, wydaje Wam się, że macie naprawdę niezłe tempo, gdy nagle po zewnętrznej łyka Was supermociak? My znamy. Ale prawda jest taka, że zarówno kierowca sporta, jak też supermotarda przyjechali na tor po to, żeby się bawić.

Wie o tym na przykład Michelin. Producent opon właśnie rozpoczął nową serię klipów #weareallracers. Jak czytamy w opisie: „Kenny Noyes kontra Sylvain Bidart… Dwa różne światy idą łeb w łeb. Dwa różne światy napędzane tą samą pasją. Miłością do wyzwań oraz ponadprzeciętnych osiągów i adrenaliny.”

Nie możemy się nie zgodzić! Sylvaina Bidarta na pewno znacie z supermotowego zespołu Luc1, a Kenny Noyes jest bardzo szybki nie tylko na litrach w Endurance, ale również prowadzi szkołę dirt track! Może to dlatego jego ZX-10R tak ochoczo zamiata tyłem? Oglądajcie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły