Supermoto kontra Superbike: pojedynek z pasji!

- Piotr Jędrzejak

Krótki tor, dwóch zawodników o ponadprzeciętnych umiejętnościach i genialna jazda na dwóch różnych motocyklach!

Znacie to uczucie, gdy jedziecie swoim „plastikiem” po torze kartingowym, wydaje Wam się, że macie naprawdę niezłe tempo, gdy nagle po zewnętrznej łyka Was supermociak? My znamy. Ale prawda jest taka, że zarówno kierowca sporta, jak też supermotarda przyjechali na tor po to, żeby się bawić.

Wie o tym na przykład Michelin. Producent opon właśnie rozpoczął nową serię klipów #weareallracers. Jak czytamy w opisie: „Kenny Noyes kontra Sylvain Bidart… Dwa różne światy idą łeb w łeb. Dwa różne światy napędzane tą samą pasją. Miłością do wyzwań oraz ponadprzeciętnych osiągów i adrenaliny.”

Nie możemy się nie zgodzić! Sylvaina Bidarta na pewno znacie z supermotowego zespołu Luc1, a Kenny Noyes jest bardzo szybki nie tylko na litrach w Endurance, ale również prowadzi szkołę dirt track! Może to dlatego jego ZX-10R tak ochoczo zamiata tyłem? Oglądajcie!

https://www.youtube.com/watch?v=PxNUHad1UhU

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl