Zabawy na supermoto i enduro w mieście – akcja non stop

- Piotr Jędrzejak

Klip został stworzony przez Tony’ego z Milwaukee z USA. Nie znacie go? My też nie. A jednak jego klip jest właśnie udostępniany na różnych facebookowych fanpage’ach. To dlatego, że jest pełny wiosennej akcji.

Tony razem z kolegami latają endurakami po ciekawych terenach miejskich i podmiejskich, urządzając sobie emocjonujące urban-enduro. Ale poza offroadem, chłopaki mają też supermociaki. W zdecydowanie większej grupie wyjeżdżają na ulice Milwaukee, atakując ciekawe miejscówki jak chociażby wielopiętrowe parkingi.

Jeżeli po obejrzeniu tego klipu zaczniecie szukać w ofert supermoto lub enduro – nie martwcie się, wszystko z wami w porządku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl