Opony na lato z doskonałym zwrotem

- MotoRmania

Napełnij swoje zmysły oraz swój portfel dzięki ofercie Dunlop.

informacja prasowa

Letnie wyczyny na krętych drogach, niezbadanych szlakach czy ekstremalnych torach wymagają odwagi i dobrych opon. O to drugie zatroszczy się Dunlop, przy okazji zwracając za ich zakup aż 160 PLN. Ruszyła wiosenna kampania promocyjna brytyjskiego producenta, w której zakup wybranego kompletu opon będzie premiowany zwrotem części kosztów.

Miłośnicy produktów Dunlop mają do dyspozycji ogumienie, które imponuje osiągami i niezawodnością w swojej klasie: RoadSmart III, American Elite, SportSmart² MAX, GP Racer D212, a także nową TrailSmart MAX – łączącą osiągi opon sportowo-turystycznych z duchem prawdziwej przygody. Dopełnieniem atrakcyjnej oferty Dunlop jest najnowsza opona SportSmart TT, która zadebiutowała na rynku na początku marca br..

„Dunlop oferuje swoim fanom najlepsze produkty, by mogli czerpać pełną przyjemność z jazdy niezależnie od warunków na drodze i celu podróży. Dzięki najnowszej promocji miłośnicy dwóch kółek będą mogli wyposażyć swoje maszyny w niezawodne opony w atrakcyjnych cenach, a uzyskany zwrot przeznaczyć, np. na niezbędne elementy stroju lub dodatkowe wyposażenie motocykli” – mówi Aleksandra Sobotka, menedżer ds. opon motocyklowych Polska i Ukraina.

Opony na lato z doskonałym zwrotem

Zasady promocji są proste. Wystarczy – w okresie od 1 kwietnia do 15 maja – kupić i zamontować komplet opon Dunlop objętych promocją. Następnie należy wypełnić formularz online na stronie dunlopmotorewards.eu oraz dołączyć do niego kopię swojej faktury VAT i  czekać na precyzyjny zwrot wprost na konto.

Szczegóły oraz regulamin promocji są dostępne na stronie www.dunlop.eu oraz www.dunlopmotorewards.eu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl