#TermasClash – zobacz jeszcze raz kolizję Marqueza i Rossiego w GP Argentyny!
Piotr Jędrzejak
9 kwietnia 2018

Mamy dla Was wyśmienitą powtórkę z wielu kamer!

To był gorący weekend w Argentynie i bynajmniej nie chodzi o temperaturę. Wszyscy zgodnie twierdzą, że na torze Termas de Rio Hondo miał miejsce najdziwniejszy i najbardziej szalony wyścig ostatnich lat… a być może w całej historii MotoGP.

W trakcie GP Argentyny zdarzyło się wiele sytuacji budzących emocje, ale akcją, która zostanie zapamiętana najdłużej, była kolizja Marqueza i Rossiego. Aby dowiedzieć się, o co dokładnie chodziło, raz jeszcze przeczytajcie relację Micka z całego wyścigu.

Z anonimowego źródła (dzięki Radziu!) otrzymaliśmy plik z nagraniem z tej kolizji – prawdopodobnie pochodzi z oficjalnej witryny MotoGP. W klipie są chyba ujęcia z wszystkich pięciu kamer, które akurat nagrywały, wliczając slow-motion. Możecie to oglądać i analizować do woli:

Jeżeli okaże się, że powyższy klip zostanie usunięty, tutaj wrzucamy krótkie nagranie udostępnione przez MotoGP:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły