#TermasClash – zobacz jeszcze raz kolizję Marqueza i Rossiego w GP Argentyny!

- Piotr Jędrzejak

Mamy dla Was wyśmienitą powtórkę z wielu kamer!

To był gorący weekend w Argentynie i bynajmniej nie chodzi o temperaturę. Wszyscy zgodnie twierdzą, że na torze Termas de Rio Hondo miał miejsce najdziwniejszy i najbardziej szalony wyścig ostatnich lat… a być może w całej historii MotoGP.

W trakcie GP Argentyny zdarzyło się wiele sytuacji budzących emocje, ale akcją, która zostanie zapamiętana najdłużej, była kolizja Marqueza i Rossiego. Aby dowiedzieć się, o co dokładnie chodziło, raz jeszcze przeczytajcie relację Micka z całego wyścigu.

Z anonimowego źródła (dzięki Radziu!) otrzymaliśmy plik z nagraniem z tej kolizji – prawdopodobnie pochodzi z oficjalnej witryny MotoGP. W klipie są chyba ujęcia z wszystkich pięciu kamer, które akurat nagrywały, wliczając slow-motion. Możecie to oglądać i analizować do woli:

Jeżeli okaże się, że powyższy klip zostanie usunięty, tutaj wrzucamy krótkie nagranie udostępnione przez MotoGP:

Marquez Rossi TermasClash

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl