„Yes, yes, yes!” Wkrótce 4 zł za litr benzyny- zobacz jak spadły ceny w hurcie.

- MotoRmania

To już trzecia taka dobra wiadomość w tym tygodniu.

W ostatnim czasie obserwujemy załamanie cen na giełdach naftowych, co odczuły zarówno rafinerie jak i kierowcy. Benzyna Pb95 potaniała w hurcie o 450 zł za 1000l i kosztuje średnio 3154,40 zł, dzięki czemu zbliżyła się do poziomu z 2016 r. W zeszłym tygodniu kierowcy mogli zauważyć spadek cen Pb95 o około 7 gr.

Jeżeli tendencja na rynku naftowym się utrzyma, to jeszcze w tym miesiącu powinniśmy zapłacić za litr Pb95 średnio około 4 zł.

Według e-petrol.pl ceny Pb95 na przyszły tydzień powinny zostać obniżone do 4,30-4,51 zł, chociaż na niektórych stacjach ceny już wynoszą poniżej 4,20 zł za litr a rekordowa cena to 4,05 zł- Auchan Piaseczno.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl