Wyniki konkursu: sprawdź kto wygrał kask HJC IS-17 oraz nagrody dodatkowe!
MotoRmania
16 czerwca 2014

Wybraliśmy 9 najlepszych odpowiedzi! Zwycięzca zgarnia IS-17 w dowolnym malowaniu, a 8 wyróżnionych osób otrzyma nagrody dodatkowe!

Głowa to najcenniejsza część naszego ciała, dlatego tak ważne jest, aby chronić ją jak najlepiej – dlatego ponad 2 tygodnie temu na naszej stronie ruszył dla Was konkurs, w którym mogliście zgarnąć kask HJC IS-17. Fundatorem nagród jest dobresklepymotocyklowe.pl.

Specjaliści z HJC już 42 lata pracują nad doskonaleniem kasków motocyklowych. Jako że technologie i wiedza ciągle się rozwijają, osiągnięcie absolutnej perfekcji nigdy nie będzie możliwe, jednak najnowszej kolekcji kasków HJC niedaleko do doskonałości. Bezpieczeństwo i komfort, to najważniejsze cechy, decydujące o tym, czy jazda na motocyklu będzie sprawiała radość.

Aby zgarnąć kask IS-17 w dowolnym malowaniu, mieliście wybrać który model i wersja z gamy HJC podoba Wam się najbardziej i tę odpowiedź uzasadnić w jak najciekawszy sposób.

Należą Wam się ogromne podziękowania za tak potężną aktywność – od liczby nadsyłanych zgłoszeń nasze serwery aż skwierczały! Niełatwo było też wybrać najlepszą odpowiedź. W czołówce znalazł się ogrom ciekawych uzasadnień, a selekcja była okrutnie trudna. Jednak w końcu, po burzy mózgów udało się! Wybraliśmy jednego zwycięzcę nagrody głównej oraz osiem osób wyróżnionych. Uwaga:

Za najlepszą odpowiedź, kask HJC IS-17 w dowolnym rozmiarze i malowaniu wygrał:
Jarosław Olborski!

Po jednym opakowaniu środka do czyszczenia kasku S100 HELMPOLSTER – REINIGER zgarniają:
Łukasz Nowak
Teresa Chudecka
Ernest Rak
Mateusz Szepielak

Po jednej czapce FOX Knowhere 110 Snapback – Charcoal otrzymują:
Dawid Szymański
Marcin Olszewski
Marcin Dmosiński
Paulina Podowska

Zwycięzcom gratulujemy (będziemy kontaktowali się z Wami mailowo), a wszystkim dziękujemy za udział. Monitorujcie nasze strony, kolejne konkursy już niebawem!

Dobresklepymotocyklowe.pl ma dla Was coś jeszcze: Planujecie zakup kasku teraz lub w przyszłości i chcielibyście odpowiednio go dobrać?

Koniecznie wejdźcie na tę STRONĘ i odbierzcie prezent– bezpłatnego ebooka pt: „Jak dobrać kask motocyklowy. 7 ważnych zasad”.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły