Trening na Slovakiaringu – walka z pogodą, torem i czasem!
Piotr Jędrzejak
17 czerwca 2014

Być może pamiętacie, jak w październiku poprzedniego roku publikowaliśmy kilka ciekawych nagrań z wypadów na tor Poznań i Brno oraz na chorwacki tor Rijeka. Jeżeli nie pamiętacie, to z powodzeniem możecie klikać we wspomniane linki – jest co oglądać!

Z kolei teraz, ten sam człowiek (dzięki Słowikkk!) podsyła nam materiał z kolejnych treningów na torze! Tym razem chłopaki pod egidą Omega Racing team oraz Scuderia PFRacing wybrali się na Slovakiaring. Jak sami napisali, było ciekawie: „zmagania z pogodą, torem, wieczna praca nad pozycja i walka z czasem. Jednym słowem „bezpieczna” jazda po torze!” Oglądajcie:

Tor Slovakiaring to bez wątpienia ciekawy i po prostu wypasiony obiekt. Jeżeli też chcielibyście tam pojeździć, to zapraszamy z nami! Jedziemy już za 2 tygodnie, w dniach 30 czerwca – 1 lipca. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły