Track day na Slovakiaring z MotoRmanią już za kilka tygodni: dołącz do nas!

- MotoRmania

Po udanym Wielkim Otwarciu Sezonu z MotoRmanią nie zastanawialiśmy się długo, decyzja zapadła natychmiastowo – organizujemy kolejną edycję! Jedziesz z nami na Slovakiaring?

W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na słowacki tor na przełomie marca i kwietnia, a razem z nami jeździło tam 200 czytelników MotoRmanii. Pogoda była wyśmienita, nastroje idealne, Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (19)no i gleb było nie dużo. Nawet pod wpływem płynów przywiezionych przez Simpsona nie moglibyśmy wyobrazić sobie lepszego scenariusza!

Tym razem będzie jeszcze lepiej! Po raz kolejny zapraszamy Was na tor Slovakiaring, tym razem w dniach 30 czerwca – 1 lipca. Rozmawialiśmy już z czołowymi kandydatami do Europarlamentu i obiecali zorganizować nam wyśmienitą pogodę… A tak zupełnie na poważnie, to prognozy na ten okres naprawdę brzmią zachęcająco. To nie wszystkie zalety tego track daya – tym razem będziemy jeździć po drugiej, znacznie dłuższej, jeszcze ciekawszej konfiguracji toru Slovakiaring.

Przy okazji na miejscu będą czekały na Was motocykle testowe. Swoje najciekawsze propozycje dostarczy Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (7)MV Agusta, Aprilia, a dołączą do nich Honda, Yamaha i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejne marki. Wszystkie te sprzęty przetestujecie na okolicznych drogach – nie będzie można wyjeżdżać nimi na tor, ponieważ zbyt często kończy się to dla nich destrukcyjnie. Na Slovakiaringu nie zabraknie też reprezentanta firmy Öhlins, który wesprze Was w zakresie ustawień motocykla. Na padoku stanie również ciężarówka Pirelli z nowymi oponami na sprzedaż, ale zorganizujemy też cieszące się ostatnio sporą popularnością opony używane. Oczywiście, tak jak ostatnio, na torze będą nasi fotografowie, a po imprezie każdy otrzyma zdjęcia!

Dwa dni treningów na torze Slovakiaring zakończymy tym razem klasycznym wyścigiem. Ostatnia próba zorganizowania przez nas dwugodzinnego wyścigu endurance okazała się o tyle trudna, że zgłosiło się zbyt mało zespołów. Tym razem więc chętni staną do Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (2)indywidualnych wyścigów w każdej grupie. Odbędą się one na koniec drugiego dnia, podczas ostatnich sesji. W ten sposób, kto nie będzie chciał się ścigać, będzie mógł kibicować lub po prostu spakować się i pojechać do domu.

Obiekt Slovakiaring to nie tylko świetny tor i dobrze wyposażony padok – na miejscu znajduje się przyjemny hotel, więc jeżeli macie ochotę, zapraszamy, zarezerwujemy go dla Was. Oczywiście nie ma też najmniejszego problemu, aby na terenie padoku bezpłatnie rozbić namiot, rozstawić przyczepę lub przespać się w kamperze. W marcu przy rejestracji każdy otrzymał od nas egzemplarz MotoRmanii z kalendarzem, naklejki i puszkę Monstera. Na czerwcową imprezę również postaramy się zorganizować coś miłego – będziecie zadowoleni.

Wciąż nie jesteście pewni, czy chcecie jechać?
Sprawdźcie video od uczestników poprzedniej edycji:

Wynajęcie toru latem okazuje się droższe, niż w marcu, dlatego koszt uczestnictwa w track dayu z MotoRmanią to 799 zł za 2 dni. Jednak aby załapać się na tę cenę, macie już tylko niewiele ponad tydzień, a miejsc jest coraz mniej! Pamiętajcie, że tor ma swoją pojemność – w jednej grupie może jeździć maksymalnie 40 osób. Po 30. maja koszt uczestnictwa wynosił będzie 950 złotych, a w dniu imprezy – 1100 zł. Jednak jak pokazuje przykład z marcowej imprezy, do tego czasu wolnych miejsc może już dawno zabraknąć.

Wszystkich chętnych na Track Day z MotoRmanią na Slovakiaring w dniach 30 czerwca – 1 lipca prosimy o pilne zgłoszenia na listy(małpka)motormania.com.pl. W odpowiedzi otrzymacie numer konta do wpłaty oraz wszelkie szczegóły, o które zapytacie. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat – kto pierwszy, ten lepszy!

Do zobaczenia na padoku Slovakiaring!

Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (15)

Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (12)

Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (9)

Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (4)

Wielkie Otwarcie sezonu Slovakiaring z MotoRmania marzec 2014 (5)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl