Wheelie przy terminalu lotniska Chopina i anty-sława w necie
Piotr Jędrzejak
28 maja 2019

Jak zostać anty-bohaterem internetu?

Po internecie krąży ostatnio powiedzenie: „Kiedy nie było internetu, tylko najbliższa rodzina wiedziała, żeś idiota. A teraz…”. Ani trochę nie zamierzamy nikogo obrażać, ale chyba zgodzicie się, że dzięki kamerom obecnym wszędzie – czy to monitoring, czy wideorejestrator – coraz więcej dziwnych sytuacji wypływa na światło dzienne…

W tym przypadku kierowca Stefan nagrał motocyklistę, który jedzie na jednym kole przez strefę Kiss&Fly przy terminalu lotniska Chopina w Warszawie. Akcja miała miejsce w środę 22 maja przed południem. Stefan jest czytelnikiem tvnwarszawa.tvn24.pl, a więc wysłał tam swój film. W ten sposób motocyklista stał się anty-bohaterem strony głównej TVN Warszawa oraz sporej części internetu. Gratulujemy <- to akurat ironia.

Jeżeli powyższy player przestanie działać, film bez reklamy zobaczycie na kontakt24.tvn24.pl. A jeżeli koniecznie chcecie, możecie przeczytać artykuł na tvn24.pl, ale nie ma tam nic specjalnego.

Stefan napisał: „Mój wideorejestrator nagrał bardzo niebezpieczną sytuację. Motocyklista jadąc na jednym kole przejeżdża tuż obok pieszych na przejściu dla pieszych, a wszystko to ma miejsce przed terminalem odloty lotniska Chopina.”

Ciężko nie zgodzić się z autorem filmu. Strefa Kiss&Fly to okolica pełna ludzi, którzy nie tylko chodzą we wszystkich kierunkach, ale są przy tym całkiem roztargnieni. Czy jazda na kole w takim miejscu to najlepszy sposób na spędzanie czasu? Przy okazji nasz anty-bohater wheelie zapewnił internetowi niezłą pożywkę do narzekania na wszystkich motocyklistów.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły