Wheelie przy terminalu lotniska Chopina i anty-sława w necie

- Piotr Jędrzejak

Jak zostać anty-bohaterem internetu?

Po internecie krąży ostatnio powiedzenie: „Kiedy nie było internetu, tylko najbliższa rodzina wiedziała, żeś idiota. A teraz…”. Ani trochę nie zamierzamy nikogo obrażać, ale chyba zgodzicie się, że dzięki kamerom obecnym wszędzie – czy to monitoring, czy wideorejestrator – coraz więcej dziwnych sytuacji wypływa na światło dzienne…

W tym przypadku kierowca Stefan nagrał motocyklistę, który jedzie na jednym kole przez strefę Kiss&Fly przy terminalu lotniska Chopina w Warszawie. Akcja miała miejsce w środę 22 maja przed południem. Stefan jest czytelnikiem tvnwarszawa.tvn24.pl, a więc wysłał tam swój film. W ten sposób motocyklista stał się anty-bohaterem strony głównej TVN Warszawa oraz sporej części internetu. Gratulujemy <- to akurat ironia.

Jeżeli powyższy player przestanie działać, film bez reklamy zobaczycie na kontakt24.tvn24.pl. A jeżeli koniecznie chcecie, możecie przeczytać artykuł na tvn24.pl, ale nie ma tam nic specjalnego.

Stefan napisał: „Mój wideorejestrator nagrał bardzo niebezpieczną sytuację. Motocyklista jadąc na jednym kole przejeżdża tuż obok pieszych na przejściu dla pieszych, a wszystko to ma miejsce przed terminalem odloty lotniska Chopina.”

Ciężko nie zgodzić się z autorem filmu. Strefa Kiss&Fly to okolica pełna ludzi, którzy nie tylko chodzą we wszystkich kierunkach, ale są przy tym całkiem roztargnieni. Czy jazda na kole w takim miejscu to najlepszy sposób na spędzanie czasu? Przy okazji nasz anty-bohater wheelie zapewnił internetowi niezłą pożywkę do narzekania na wszystkich motocyklistów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl