Video zapowiedź Behemoth Bike – custom Nergala

- MotoRmania

Zobaczcie, jak wyglądał będzie custom Adama „Nergala” Darskiego!

Informacja prasowa

Firma Game Over Cycles z miejscowości Lisie Jamy (woj. podkarpackie) opublikowała nowy materiał filmowy zapowiadający projekt, który w wyjątkowy sposób łączy świat motoryzacji ze światem muzyki. Od stycznia br. ekipa GOC buduje customowy motocykl zainspirowany i powstającym we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem „Nergalem” Darskim. „Behemoth Bike”, bo tak wstępnie nazywa się projekt, w zamierzeniu konstruktorów ma być potężną i mroczną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanej dotąd ornamentyce.

Do ukończenia budowy Behemotha Bike pozostał jeszcze kilka tygodni. Niedawno Adam „Nergal” Darski pojawił się w warsztacie GOC, by po raz pierwszy zobaczyć motocykl na żywo. Konstruktorzy i lider Behemotha przeprowadzili także pierwsze jazdy testowe. Obecnie maszyna jest przygotowywana do malowania, a tym samym ukończenia jej ostatecznego wyglądu.

Firma opublikowała nowy materiały filmowy zapowiadający projekt oraz datę jego premiery, zobaczcie:

Przypominamy, że premiera tej Behemoth Bike’a będzie miała miejsce 4 czerwca 2013 roku podczas Impact Festival w Warszawie, gdzie Behemoth będzie jedną z gwiazd imprezy. Proces budowy Behemoth Bike jest na bieżąco prezentowany na profilu Facebook firmy Game Over Cycles.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl