Video zapowiedź Behemoth Bike – custom Nergala
MotoRmania
14 maja 2013

Zobaczcie, jak wyglądał będzie custom Adama „Nergala” Darskiego!

Informacja prasowa

Firma Game Over Cycles z miejscowości Lisie Jamy (woj. podkarpackie) opublikowała nowy materiał filmowy zapowiadający projekt, który w wyjątkowy sposób łączy świat motoryzacji ze światem muzyki. Od stycznia br. ekipa GOC buduje customowy motocykl zainspirowany i powstającym we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem „Nergalem” Darskim. „Behemoth Bike”, bo tak wstępnie nazywa się projekt, w zamierzeniu konstruktorów ma być potężną i mroczną maszyną o wyjątkowych parametrach technicznych i niespotykanej dotąd ornamentyce.

Do ukończenia budowy Behemotha Bike pozostał jeszcze kilka tygodni. Niedawno Adam „Nergal” Darski pojawił się w warsztacie GOC, by po raz pierwszy zobaczyć motocykl na żywo. Konstruktorzy i lider Behemotha przeprowadzili także pierwsze jazdy testowe. Obecnie maszyna jest przygotowywana do malowania, a tym samym ukończenia jej ostatecznego wyglądu.

Firma opublikowała nowy materiały filmowy zapowiadający projekt oraz datę jego premiery, zobaczcie:

Przypominamy, że premiera tej Behemoth Bike’a będzie miała miejsce 4 czerwca 2013 roku podczas Impact Festival w Warszawie, gdzie Behemoth będzie jedną z gwiazd imprezy. Proces budowy Behemoth Bike jest na bieżąco prezentowany na profilu Facebook firmy Game Over Cycles.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły