Track day z MotoRmanią na Slovakiaring: 645 zdjęć z otwarcia sezonu 2015!

- Piotr Jędrzejak

Za nami kolejny, udany, wspólny wypad na tor Slovakiaring! I mamy dla Was zdjęcia!

Jedni otwierają sezon motocyklowy spotkaniem pod McDonald’sem, inni robią z tej okazji mini-zlot pod Kolumną Zygmunta III Wazy. My już po raz kolejny zorganizowaliśmy Wielkie Otwarcie Sezonu z MotoRmanią na Torze Slovakiaring!

W dniach 20-21. kwietnia, na nowoczesny tor pod Bratysławą zabraliśmy nasz Czarny Ciągnik (a w zasadzie Czarną Naczepę), trochę opon, świetne humory, 200 naszych czytelników i genialną pogodę. Może i nie było to prawdziwe otwarcie sezonu, bo wiele osób zaczęło jazdę już wcześniej, ale nie ma wątpliwości, że to jedno z najbardziej wypasionych otwarć! Tym razem na Slovakiaringu jeździliśmy po dużej, wymagającej, ale niesamowicie ciekawą wersji toru. Zabraliśmy motocykle testowe oraz kilku doświadczonych zawodników, którzy byli dla Was instruktorami. Po dwóch dniach jazdy mogliście wziąć udział w wyścigach, a wszystko to przy słonecznej pogodzie. Nie ma wątpliwości, że to była świetna impreza. Dla nas to czysta radość, móc z Wami wszystkimi jeździć po torze! Ogromnie dziękujemy za Waszą obecność!

Kolejny Track Day na Slovakiaring odbędzie się już na początku lipca (szczegóły niebawem), ponadto oczywiście zapraszamy Was też na wyjazdy do Malagi, ale teraz pobierajcie zdjęcia z minionej imprezy. Mamy dla Was 645 fotek, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie!

>> Zdjęcia z Wielkiego Otwarcia Sezonu
z MotoRmanią – kwiecień 2015 <<

(Jeżeli link przestanie działać, dajcie znać!)

P.S.: Jeżeli nie znaleźliście siebie w powyższej paczce (lub po prostu chcecie więcej fotek), to Monika informuje, że ma jeszcze sporo zdjęć. Piszcie na jej maila! A poniżej kilka ciekawych ujęć…

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (2)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (3)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (4)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (5)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (6)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (7)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (8)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (9)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (10)

Slovakiaring MotoRmania 2015 kwiecień (11)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl