BMW Smorawiński zaprasza na jazdy testowe i nie tylko!

- MotoRmania

Z roku na rok brać motocyklowa rośnie w siłę. Ciągle rozwijający się rynek motocyklowy dba o potrzeby wszystkich pasjonatów dwóch kółek, dlatego w ofertach można znaleźć motocykle o małej pojemności silnika, ale i takie, które niekiedy przyprawiają o zawrót głowy.

art. sponsorowany

My również chcemy spełniać Wasze wymagania, dlatego poszerzyliśmy swoją gamę ofert motocyklowych o kolejne cztery unikalne modele BMW – mowa o: S1000RR, F800R, R1200R oraz R1200RS. Każdy wyjątkowy, każdy z innym charakterem.

S1000RR to nasze najnowsze osiągnięcie z dziedziny technologii wyścigowej. Jest to pełnokrwisty motocykl wyścigowy, chociaż może również jeździć po drogach publicznych. Nigdy wcześniej kontrolowanie tak wielkiej mocy nie było tak łatwe.

Jeśli lubisz cieszyć się praktycznością w jeździe na co dzień, a także cenisz sobie zwinność i dynamikę to F800R jest właśnie tym, czego szukasz. Wspaniały wygląd oraz odpowiednie wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo sprawi, że na drodze będziesz czuł się pewnie.

Nowy R1200R to świadectwo naszych czasów, jeżeli chodzi o estetykę, osiągi oraz design. Odpowiedni wygląd, ale również stabilność i precyzyjne sterowanie nadaje mu miano motocykla ekskluzywnego.

BMW Smorawinski (2)

Jeśli chodzi o R1200RS, to model ten zaspokoi nie jednego podróżnika. Sportowo-turystyczny motocykl, ze swoim potężnym silnikiem i stabilnym zawieszeniem, oferuje więcej niż tylko ogromną radość z jazdy. Dzięki wygodnej, sportowej pozycji i idealnej ochronie przed wiatrem, motocykl dostarcza całkowicie nowych odczuć podczas letnich eskapad.

Sezon motocyklowy 2015 za pasem i choć pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, to na ulicach można dostrzec coraz więcej jednośladów. Nieważne czy jesteś amatorem czy specjalistą – odwiedź nas. Z chęcią pomożemy Ci wybrać motocykl, który spełni Twoje oczekiwania. Skorzystaj z jazdy testowej i poczuj przyjemność z jazdy.

Dnia 25 kwietnia 2015 r. wraz Etyliniarzami kwestujemy dla Domu Dziecka w Bninie! W związku z tym pragniemy Was serdecznie zaprosić do Środy Wielkopolskiej na „Średzkie Rozpoczęcie Sezonu 2015”.

Podczas imprezy czekają na Państwa takie atrakcje jak: prezentacja nowych modeli motocykli BMW, koncerty rockowe, hamownia motocyklowa, Wheelie Machine, wystawa motocykli zabytkowych z kolekcji Leszka Kaźmierczaka, konkursy i zabawy z nagrodami, strzelnica sportowa i wiele innych.

plakat

Otwórzcie sezon na jednoślady razem z nami! Informacje dodatkowe: TUTAJ.

Zapisy na jazdy testowe motocyklami BMW: TUTAJ.

BMW Motorrad Smorawiński
ul.Obornicka 235,
60-650 Poznań

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl