Najbrudniejsze video z brudnego sportu: o to chodzi w enduro!

- Piotr Jędrzejak

Enduro nie bez powodu nazywane jest brudnym sportem. W końcu im trudniej, tym lepiej! Wiadomo, później trzeba jakoś domyć motocykl i ciuchy, ale kto by się przejmował takimi błahostkami, gdy dobre tereny czekają, aż się je pokona!

Najwyraźniej ekipa Red Bulla uważa podobnie – właśnie wypuścili krótkie, ale bardzo imponujące video na temat… brudu. W ciągu tych 66 sekund zobaczycie najbrudniejsze ujęcia z enduro! Przy okazji do klipu załapało się kilka kadrów z polskiego 111 Megawat – poznajecie je?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl