Tor Kraków idzie do przodu – przetarg na projekt wygrany.
MotoRmania
9 lutego 2017

Zrealizowanie Toru Kraków jest coraz bliżej!

Tor Kraków był projektem, który zwyciężył w krakowskim Budżecie Obywatelskim – wszystkie szczegóły znajdziecie na MotoRmanii, ale teraz przejdźmy do nowych, pozytywnych informacji!

Po drugim przetargu wyłoniono wykonawcę wielowariantowej koncepcji projektowej toru wraz z układem drogowym, a zatem problem dostępu z drogi publicznej zostanie rozwiązany.

Została podpisana umowa z wykonawcą koncepcji, w której określono termin zakończenia tego etapu dokumentacji na dzień 30.06.2017. Przetarg wygrała firma WYG International Sp. z o.o. (http://www.wyginternational.pl/firma/o-nas)

„W ciągu najbliższych dni ma odbyć się spotkanie projektantów z wnioskodawcami. Liczymy, że już teraz nie powinno być innych opóźnień.” – powiedział Szczęsny „Filip” Filipiak, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Motocyklistów MotoAutostrada.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły