Motocyklowo – samochodowy Tor w Krakowie WYGRAŁ!!
MotoRmania
6 lipca 2015

Liczenie głosów w krakowskim Budżecie Obywatelskim zostało dziś zakończone – inicjatywa Toru w Krakowie zgarnęła miażdżącą przewagę!

Stowarzyszenie Motoautostrada

Wielkie zwycięstwo: dostaliśmy 22 473 głosów, a drugie miejsce otrzymało 12 713 – taka przewaga oznacza bardzo mocny mandat społeczny dla tej inicjatywy. Według naszych wyliczeń, projekt nr 99 „Kraków Przyjazny Motocyklistom – Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2015” który osiągnął 3 701 punktów również wchodzi do realizacji.

Wszystkim zaangażowanym w działania na rzecz budowy toru dziękujemy. Teraz czas oczekiwania na realizację i ciągłego przypominania na co głosowaliśmy, czyli jakie cele ma zaspokoić ten obiekt. Więcej informacji znajdziecie już na MotoRmanii.

Tak dla przypomnienia:
Projekt zakłada budowę toru wraz z placem manewrowym dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych warunkach oraz służący jako miejsce spotkań i wydarzeń o charakterze motoryzacyjnym. Obiekt służący przede wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy i wykorzystywany na szkolenie nie będące obowiązkiem wynikającym z przepisów. Miejsce powinno również służyć krakowskim uczelniom do testowania rozwiązań prototypowych w zakresie motoryzacji. 

Jeszcze raz dziękujemy!

Ogólnopolskie Stowarzyszenie
Motocyklistów MotoAutostrada

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły