HJC RPHA70: video zapowiedź nowego kasku sportowo-turystycznego
Piotr Jędrzejak
9 lutego 2017

HJC to koreański producent kasków i trzeba przyznać, że prowadzi szeroko zakrojoną ofensywę na rynku. Ich produkty charakteryzują się nie najwyższą ceną, ale bardzo dobrą jakością i dopracowaniem szczegółów. Sam jeżdżę w już drugim kasku z serii RPHA i nie narzekam. 

Teraz HJC wypuściło zapowiedź nowego modelu: RPHA70. Ma on być następcą znanego RPHA ST, pełniąc funkcję modelu sportowo-turystycznego. Posiada wytrzymałą skorupę oraz wentylację i aerodynamikę ze sportowej półki, jednocześnie łącząc to z komfortem użytkowania oraz blendą z półki turystycznej.

W sklepach pojawi się w kwietniu i niestety to wszystko, co do tej pory o nim wiemy oficjalnie. Szybkie googlowanie ujawniło, że ceny zaczną się od około 1650 zł i nie przekroczą poziomu 2000 zł. Szczegóły i pierwsze malowania znajdziecie na stronie producenta. Jeżeli szukacie nowego garnka na sezon 2017, to obejrzyjcie tę prezentację – może warto poczekać z decyzją na premierę RPHA70?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły